Vánoční provoz
1.11.2019

/upload/files/ruzne/vanocni-provoz.pdf (Velikost: 87.76 kB)

Proč si vybrat nás?

Vloženo: 27.8.2019 | Autor: horova| Zobrazeno: 1206x |

Jsme škola, ve které záleží na partnerství a kamarádství, pohodě a pochopení, uznáváme individualitu i celek. Děti se učí úctě a lásce jednoho k druhému, snažíme se jeden druhému pomáhat a být mu oporou. Řídíme se mottem :" Neříkej mi, co neumím, ale pomoz mi se to naučit".

Naší snahou je dodat dětem pocit jistoty a bezpečí tím, že nebudou po dobu docházky do MŠ (nebude-li to ve prospěch dítěte) zásadním způsobem měnit prostředí ani paní učitelky.

Dostatek příležitostí k sociálním kontaktům a učení by mělo dětem dodat spolužití i s mladšími kamarády, se kterými jsou vždy ráno a odpoledne nebo při pobytu venku.

Naše škola je umístěna uprostřed města, což je pro děti velmi výhodné. Pouhých 5 minut chůze nám stačí, abychom s dětmi došli k autobusové zastávce, odkud můžeme cestovat např. do Sportovní haly na Koldomu nebo do nedalekého Meziboří, odkud vede naučná stezka lesem zpět.Také je to od nás kousek k hasičské zbrojnici nebo do psího útulku, plavecký bazén zase využíváme k získání předplaveckých dovedností a zbavení se strachu z "velké" vody. V sousední knihovně poznáváme kouzlo knih a do blízkého divadla chodíme na krásné pohádky

Spolupracujeme s naší kmenovou základní školou a PP poradnou, dětem ke správné výslovnosti pomáhá logopedická asistentka.

Všemi aktivitami se snažíme děti motivovat ke správnému fyzickému i psychickému rozvoji prožitkovým učením a naším cílem je, aby pro ně bylo získávání všech dovedností hrou, zábavou a aby na pobyt ve školce vzpomínaly vždy s úsměvem.