Schůzka s rodiči budoucích školáků
3.2.2020

V úterý 25.2. se od 16.00 hodin koná schůzka s rodiči budoucích školáků. Přítomna bude zástupkyně ZŠ v Ruské ulici a pracovnice pedagogicko psychologické poradny Mgr. I.Smeková. Dozvíte se, jak probíhá zápis, co je třeba vzít sebou, kdy je dítě na školu připravené a kdy by bylo lepší zvážit odklad školní docházky.

Potvrzení na daně
29.1.2020

Rodiče,

potvrzení na daně za rok 2019 si vyzvedněte u učitelek na třídách.

Vloženo: 1.9.2019 | Zobrazeno: 19490x |

Najdete nás téměř ve středu města. K budově školky patří velká zahrada obklopená vzrostlými stromy. Mateřská škola pracuje podle školního programu s názvem „Plavba mořem dětství“, který je zaměřený především na rozvíjení osobnosti dítěte, jeho tvořivost, samostatnost, iniciativu, odpovědnost a schopnost spolupracovat s ostatními. Žít ve skupině vrstevníků, vytvářet a dodržovat pravidla a uznávat hodnoty potřebné pro celý budoucí život. V rámci tohoto programu jsou dětem nabízeny činnosti vedoucí k rozvíjení vědomostí, dovedností a návyků potřebných pro vstup do základní školy.

Kapacita školy je 85 dětí, rozdělených do 3 tříd zpravidla podle věku. Naše třídy mají názvy zvířátek - nejmladší Myšičky, starší Berušky a nejstarší Koťata.

Personální složení

• zástupkyně pro předškolní vzdělávání - Martina Zázvorková